
'Meewerken met God is echt niet ingewikkeld'
Gijs en Anna Klaassen kenden God al langer, maar beseften lange tijd niet dat Hij een relatie met hen wilde. Én dat Hij hen wil gebruiken om deze wereld te bereiken. ‘Wat we in DoorBrekers ontdekten, veranderde ons leven’.
|
Anna: ,,De eerste dienst bij DoorBrekers vonden we geweldig, de aanbidding, de duidelijke boodschap, de sfeer. Voor het eerst hadden we geen discussie na afloop, we voelden allebei dat dit bijzonder was” Gijs: ,,We kenden God voor die tijd ook, al was ik wat meer zoekend daarin dan Anna, maar bij DoorBrekers kregen we een relatie met God. In de afgelopen jaren hebben we veel geleerd en zijn we op verschillende vlakken veranderd. Wat ons het meest raakte was dat God een plan heeft, niet een algemeen plan maar een plan waarin wij persoonlijk een rol spelen.” Anna: ,,We hoeven niet stilletjes te wachten tot Hij terugkomt, maar we kunnen actief zijn voor God om Hem te laten zien aan de mensen om ons heen” Gijs: ,,Het is het verlangen van God dat alle mensen Hem leren kennen, dat is Zijn plan. Als je daaraan mee gaat werken krijgt je leven zin. Het feit dat God jou wil gebruiken in zijn Koninkrijk, dat is zo bijzonder, daar krijgt je energie en passie van, het gaat vanzelf. Als je in dat plan Gods liefde voor mensen gaat zien, wil je daarvan uitdelen, iets toevoegen aan het leven van de ander. Toen we ontdekten dat God je leven als christen op die manier zin wil geven, ging ons geloof echt leven en kreeg het handen en voeten.”
|
Anna: ,,Die keuze legt God bij ons, dat beseften we heel duidelijk, wij moeten zelf actief worden, aan de slag gaan. God kan pas door ons aan het werk als wij in beweging komen. Wij bleven maar nadenken over hoe en wat en waarom, we waren vaak aan het twijfelen, dat zette ons stil, maar God vraagt om een keuze. De eerste stap is : in beweging komen; natuurlijk is het goed om na te denken, maar zorg dat het je niet verlamt.” Gijs: ,,Besluit voor jezelf: Dit is wat ik doe, dit is wat ik geloof en hierin ga ik staan! Wij zijn in beweging gekomen en God heeft dat gezegend, ondertussen zijn we getrouwd en samen is het ons doel dat mensen, door ons heen, Jezus ontmoeten. Wij doen dat in de buurt, maken contact met de buren, helpen ze met ’n klusje, maken een praatje en bouwen zo een relatie op. Anna: ,,Kies er voor om daar aan mee te werken. Die keuze geeft rust. Ja, kiezen voor God geeft rust!”
|


























